Tiešsaistes mācības. Jaunās atalgojuma sistēmas izveide un praktiskā ieviešana pašvaldībā - problēmas un risinājumi. 21. decembrī

Sākums: 08:30

Mācību datums:
21. decembris, 2023
Mācību beigu datums:
21. decembris, 2023
Norises vieta:
Tiešsaiste, izmantojot digitālo platformu ZOOM
Cena bez PVN:
25.00 €
PVN:
5.25 €
Cena ar PVN:
30.25 €
Mērķa auditorija:
pašvaldību darbinieki

Akreditēta izglītības iestāde īsteno 3 akadēmisko stundu izglītības programmu.

Kursa formāts: dalīties pieredzē kā mūsu pašvaldība modificēja Valsts kancelejas piedāvātos paraugnoteikumus un ieviesa jauno atalgojuma sistēmu, nosakot darbiniekiem amatalgas un individuālās algas. Dalībniekiem ir iespēja iepriekš iesūtīt jautājumus/tēmas saistībā ar jaunā atalgojuma sistēmas izveidi un ieviešanu pašvaldībā.

 Tēmas:

  1. Algu gradācija vienas mēnešalgas grupas ietveros. Atalgojumu diferencēšana piemērojot koeficientus vai naudas izteiksmē. Amatu kalibrēšana iestādē un pašvaldībā. Regulāro piemaksu integrēšana atalgojumā.
  2. Konstatētās problēmas pašvaldības iestāžu dokumentos personāljomā. Vēsturisko problēmu ietekme uz jauno atalgojuma sistēmu. Vadītāja spēja nodalīt amata algu no individuālās algas u.c. psiholoģiskie aspekti. Konstatētais amatu kataloga piemērošanā.

Par pasniedzēju:

Ilvija Atvare uzkrājusi darba pieredzi strādājot Salaspils novada pašvaldībā vairāk kā 10 gadus par ekonomistu-finanšu konsultantu, iekšējo auditoru un pakalpojumu kvalitātes speciālistu. Ikdienas pienākumi: Pašvaldības budžeta sastādīšana. Iesaiste Attīstības programmu un rezultatīvo rādītāju izstrādē. Priekšlikumu sagatavošana vadībai par personāla noslodzes optimizēšanu. Pašizmaksu aprēķinu metodika telpu nomai un pakalpojumiem. Priekšlikumu sagatavošana vadībai pašvaldības procesu un pakalpojumu uzlabošanai. Kontrollapu, pakalpojumu aprakstu un iesniegumu veidlapu, iekšējo instrukciju un procesu aprakstu, saistošo noteikumu izstrāde, tajā skaitā darba samaksas jautājumos.

Nodarbību norises laiks: plkst. 08:30 – 10:00

Dalības maksa: EUR 25.00 + PVN. Kopā EUR 30.25

Bankas rekvizīti:
SEB banka,
norēķinu konts: LV95UNLA0034106573100,
bankas kods UNLALV2X.

Pārskaitījumā lūdzam norādīt rēķina numuru.

Apliecinājums: Mācību dalībnieki saņems Latvijas Pašvaldību mācību centra apliecību. Skenēta apliecība tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.


Latvijas Pašvaldību mācību centra organizēto mācību laikā veikt video un/vai skaņas ierakstus nav atļauts.

Piedalīšanās tiešsaistes seminārā nosacījumi:

  • Dalībniekiem jāpieslēdzas ne vēlāk, ka līdz semināra sākuma laikam. Pieslēgšanās iespēja tiks nodrošināta pirms paredzētā mācību sākuma;
  • Dalībniekiem nodarbības laikā vēlams nodrošināt kameras un mikrofona izmantošanas iespēja;
  • Dalībniekiem pieslēgšanās brīdī jānorāda savs vārds un uzvārds;
  • Pēc pieslēgšanās dalībniekiem jāreģistrējas. Lai reģistrētos, ZOOM lietotnes čatā jāuzraksta savs vārds, uzvārds un teikums: piedalos mācībās.

Pieslēgšanās tiešsaistei tikai pēc iepriekšējās rakstiskas pieteikšanās:

  • aizpildiet pieteikuma anketu;
  • pieteikumā norādiet e-pasta adresi, uz kuru gaidīsiet uzaicinājumu dalībai mācībās;
  • pārliecinieties, ka savā ierīcē esat instalējuši ZOOM lietotni (ZOOM Client for Meetings https://zoom.us/download)
  • uz norādīto e-pasta adresi saņemiet uzaicinājumu pieslēgties nodarbībai .

LPMC adrese: Biķernieku iela 4, Rīgā, LV-1039.

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu rakstīt mums uz e-pastu: lpmc@lpmc.lv  vai zvanīt pa tālruņiem: 67551217, 67552252, mob.tel. 29111659.