Lekciju cikls garīgās veselības veicināšanai projekta „Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros

Latvijas pašvaldību mācību centrs sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu īsteno BEZMAKSAS izglītojošo lekciju ciklu par garīgās veselības veicināšanu. Aicinām piedalīties ikvienu interesentu!

Lekciju cikla mērķis ir informēt iedzīvotājus par garīgās veselības uzlabošanas iespējām, it īpaši to, kā atpazīt garīgās veselības krīzes pazīmes sevī un citos, kā sniegt un meklēt atbalstu krīzes situācijās, kā arī gādāt dalībniekiem iespēju saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no nozares speciālistiem.

Cikla ietvaros tiek nodrošinātas šādas lekcijas:

    • Krīze. Kas tas ir?
    • Kā pārdzīvot zaudējumu.
    • Kā pieņemt smagu diagnozi.
    • Kā rast sevī resursus, lai sāktu visu no jauna.

Lekcijas vadīs ilggadēji un kvalificēti psihologi.

Nodarbības tiek nodrošinātas gan klātienē (Latvijas Pašvaldību mācību centrā Biķernieku ielā 4 un citviet), kā arī tiešsaistē, izmantojot aplikāciju Zoom. Tuvākos nodarbību laikus meklējiet un nodarbībām piesakieties Latvijas Pašvaldību mācību centra mājaslapā! Pirms pieteikšanās aicinām sīkāk iepazīties ar katras lekcijas tēmām, pasniedzējiem un dalības nosacījumiem.


Apmeklējot nodarbības, dalībnieki piekrīt, ka nodarbību laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video. Tiešsaistes nodarbībās tiek veikti ekrānšāviņi, kuru laikā lūdzam dalībniekus ieslēgt kameras. Attēli tiek izmantoti, lai atskaitītos par notikušajām nodarbībām.


Lekcijas noris Eiropas Sociālā fonda projekta „ Mēs par veselīgu Rīgu!”  (Nr. 9.2.4.2/16/I/021) ietvaros.