Tiešsaistes mācības. Tirgus izpētes, cenu aptaujas, zemsliekšņu iepirkumi, u.c. “ārpus regulējuma” iepirkumi. 9.jūnijā

Mācību datums: 09.06.2020

Mērķa auditorija: Iestādes struktūrvienību vadītāji, par iegāžu organizēšanu atbildīgās personas. Projektu vadītāji. Iepirkumu komisijas locekļi, juristi vai darbinieki, kuri veic publisko iepirkumu organizēšanu, līgumu sagatavošanu, slēgšanu

Norises vieta: Tiešsaiste, izmantojot digitālo platformu ZOOM

Cena: 30.25 €

Iepirkumu jomā sastopami dažādi jēdzieni, t.sk. tirgus izpētes, cenu aptaujas, zemsliekšņu iepirkumi, u.c., kas ir iepirkumu jomas neregulētā daļa, līdz ar to arī nozarē nav vienotas koncepcijas un izpratnes, kādos gadījumos un kas vispār būtu jādokumentē, kādi ir būtiskākie šādas dokumentēšanas mērķi, kas būtu jānodrošina, vienlaikus neveicot liekas darbības un neradot lieku administratīvo slogu. Īpaši tas būtiski pašlaik, kad svarīgi domāt par resursu optimizāciju un efektivitātes paaugstināšanu, lai neradītu lieku administratīvo slogu, vienlaikus arī novēršot riskus, kas saistāmi par šādu neregulēto iepirkumu veikšanu.

Seminārā mērķis ir sniegt skaidrojumus un ieteikumus “neregulēto” iepirkumu veikšanai, nodrošinot atklātību, tiesiskuma, u.c. iepirkumu principu ievērošanu, vienlaicīgi neradot iestādei pārmērīgu administratīvo slogu.

Tēmas:

 • Tirgus izpēte, priekšizpēte, līgumcenas noteikšana, cenu aptauja, u.c. jēdzieni – ko nozīmē minētie jēdzieni, kas un kādos gadījumos piemērojams;
 • Ko un kādos gadījumos nepieciešams dokumentēt;
 • Kā plānot “ārpus regulējuma” iepirkumus, integrējot tos iepirkumu plānā;
 • Interešu konflikts zemsliekšņu u.c. “ārpus regulējuma” iepirkumos.
 • Kā nodrošināt efektīvu “ārpus regulējuma” iepirkumu kontroli, neradot lieku administratīvo slogu.
 • Praktiskajā daļā paredzēta arī diskusija par semināra dalībniekus interesējošiem jautājumiem.

Lektore – Līga Avena, Mag.iur., Mag.oec., PhD cand. Publisko iepirkumu eksperts ar 12 gadu stāžu. Piedalījusies publisko iepirkumu normatīvā regulējuma izstrādē un pilnveidošanā. Galvenās darbības jomas: Komerctiesības un Publiskās tiesības, publiskais iepirkums, ES finansējuma piesaiste un projektu ieviešanas vadība, būvniecības jomas normatīvais regulējums, eksperts zinātniskos pētījumos, investīciju projektu novērtēšanā un stratēģiskā plānošanā. Pēdējo 10 gadu laikā izstrādātas un realizētas vairāk nekā 600 publisko iepirkumu procedūras, t.sk. >200 būvniecības jomā, liela daļa ES fondu projektu ietvaros. Docētājs Rīgas Stradiņa universitātē, iur. PhD  kandidāts, pašlaik izstrādā promocijas darbu “Būvdarbu iepirkumu kvalitātes nodrošinājuma tiesiskās problēmas”.

Nodarbību norises laiks: plkst. 13.00 - 16.00

Dalības maksa: EUR 25.00 + PVN. Kopā EUR 30.25.

Samaksas veids - ar pārskaitījumu, saskaņā ar saņemto rēķinu.

Bankas rekvizīti: SEB banka, norēķinu konts: LV95UNLA0034106573100, bankas kods UNLALV2X. Pārskaitījumā obligāti jānorāda rēķina numurs.

Mācību dalībnieki saņems Latvijas Pašvaldību mācību centra apliecību. Skenēta apliecība tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Pieslēgšanas tiešsaistei tikai pēc iepriekšējās rakstiskās pieteikšanās:

 • aizpildot zemāk esošu pieteikuma anketu
 • Lūgums, aizpildot anketu, pie vārda, uzvārda norādīt arī Jūsu personas kodu, lai mēs varētu uzskaitīt Jūsu mācību apmeklējumu un sagatavot apliecību
 • pēc pieteikuma saņemšanas nosūtīsim Jums aizpildīšanai anketu, lai precizētu maksātāja rekvizītus
 • pieslēgšanās mācību tiešsaistei būs iespējama tikai pēc e-pastā saņemtā uzaicinājuma
 • UZMANĪBU!!! Pildot pieteikumu norādīt tādu e-pastu, kur Jūs mācību norises dienā varat pieslēgties un saņemt uzaicinājumu.

Lai Jūs varētu pieslēgties ZOOM platformai, lūdzu iepriekš reģistrēties un instalēt ZOOM aplikāciju (Zoom Client for Meetings): https://zoom.us/download

LPMC adrese: Biķernieku iela 4, Rīgā, LV-1039. Ja Jums ir jautājumi, lūdzu rakstīt mums uz e-pastu: lpmc@lpmc.lv  vai zvanīt pa tālruņiem: 67551217, 67552252, mob.tel. 29111659.

Atpakaļ uz: Mācības

Mācību kalendārs
Piesakies mācībām

Jūlijs 2020
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
 
01
02
03
4 5
6
07
08
09
10
11 12
13
14
15
16
17
18 19
20
21
22
23
24
25 26
27
28
29
30
31