Tīmekļa vietnes www.lpmc.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu iekārtu (piem., datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru) tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu ierīcē, kad Jūs atverat vietni.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Ja vēlaties, Jūs varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielākā daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Uzziniet, kā pārvaldīt sīkdatnes populārākajās pārlūkprogrammās:

Ņemiet vērā, ka sīkdatņu labošanas vai dzēšanas gadījumā, atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, un daži pakalpojumi un funkcijas vietnē var darboties nepilnīgi.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.