Komandas saliedēšanas pasākums

Komandas saliedēšanas pasākums

 

Komandas saliedēšanas jeb “team – building” pasākuma pamatā ir uzdevumi, kuri balstās uz savstarpējo komunikāciju un uzticību.

Komandas saliedēšanas pasākumi palīdz veicināt ikdienas darbu organizācijā gan saliedējot, gan uzlabojot savstarpējo komunikāciju.

Komandas saliedēšana satuvina cilvēkus un iedrošina sadarboties komandā. Aizraujošas un jautras aktivitātes palīdz saskatīt cilvēkus citā gaismā.

Tās ļauj iepazīt citas cilvēku šķautnes, kuras ikdienas darba ritmā paliek ēnā. Šādi personību atklājumi noderēs ikdienas darbam komandā.

Programma

Komandas saliedēšanas pasākums sastāv 100% no praktiskā darba, kura laikā grupas dalībnieki ar modernām, interaktīvām un jautrām metodēm iepazīs un iemācīsies labāk saprast viens otru, kā arī sadarboties un uzticēties viens otram.

  • Iepazīšanās, iesildīšanās uzdevumi – kopīgi vingrinājumi, interaktīvo kāršu izmantošana (Pasaki komplimentu; Uzstādīt mērķi šim pasākumam; Aktivizēšanas vingrinājums). Pie katra vingrinājuma vai spēles tiek izstāstīta tā psiholoģiskā nozīme, ko tas mums māca, kā arī šodienas pasākuma kopīgo mērķi.
  • Interaktīva detektīvu spēle ar mīklām un uzdevumiem – sākumā tiek nolasīts stāsts ar noslēpumu, dalībnieki tiks sadalīti komandās, katrai komandai jāatrod viens priekšmets, sekojot norādēm. Savienojot priekšmetus, tiks atrisināts noslēpums (šeit varam atklāt uzņēmuma mērķi vai vīziju). Aktīvākie dalībnieki saņem balviņas.
  • Iesildīšanās vingrinājums. Uzdevums sadarbības veicināšanai Eiropas galvaspilsētas.
  • Meistarklase kopīgas gleznas radīšana. Paralēli, lai būtu dinamiska un aktīva norise – aktīvāko dalībnieku apbalvošana; interaktīvo kāršu izmantošana noslēdzošos vingrinājumos (atgriezeniskās saites iegūšana); tiek izstāstīts par veikto uzdevumu psiholoģisko nozīmi; komandu snieguma analīze un ieteikumi (pozitīvi un ar humoru).

Pasniedzēja: Aija Lokenbaha, pieredzējusi konsultante un pieaugušo apmācību vadītāja. Specializējusies uz neformālām, praktiskām apmācībām. Ieguvusi biznesa vadības maģistra grādu BA Turība, Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācijas dibinātāja, uzņēmēja.

Nodarbības norises laiks un vieta: Pēc iepriekšējas vienošanās.

Dalības maksa: Pēc iepriekšējas vienošanās.

Apliecinājums: Mācību dalībnieki saņems Latvijas Pašvaldību mācību centra apliecību.


Latvijas Pašvaldību mācību centra organizēto mācību laikā veikt video un/vai skaņas ierakstus nav atļauts.


LPMC adrese: Biķernieku iela 4, Rīgā, LV-1039.

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu rakstīt mums uz e-pastu: info@lpmc.lv  vai zvanīt pa tālruņiem: 67551217, 67552252, mob.tel. 29111659.